Ewa Farna: Sex pod dohledem rodičů

21. září 2010 v 20:19 | AnÍsEk |  News
Dětská hvězdička Ewa Farna vyrostla, odhodila rovnátka a našla si prvního přítele. Šípu prozradila, jaký má jako protřelá šoubyznysem vztah k sexu, drogám a jiným dospěláckým věcem, i to, jak velký vliv na ni mají její rodiče.
Dnes vystupuješ na premiéře americké komedie pro mládež Camp Rock 2. Sleduješ ještě sama tyhle filmy?
Já se přiznám, že tyhle věci nesleduju. Spíš filmy jako Salt a Andělé a démoni, které jsou pro mě zajímavé. Ale mít napsané v životopise, že jsem dělala něco pro Disney Channel, je super, a navíc mě dříve strašně bavily kreslené disneyovské filmy.
Zahrála by sis ty sama v teenagerské komedii?
Já bych do toho šla a přiznám se, že se něco i chystá. Chtěla bych to zkusit. Už jsem měla nabídky, ale zatím nešly skloubit se školou, tak jsem je odmítala. Ráda bych si zahrála i v muzikálu. Už jsem mohla vystupovat v Hamletovi u pana Ledeckého nebo v hiphopovém Příběhu ulice a v Dámě s kaméliemi.
Jak vnímáš začátek školního roku?
Já jsem ho zatím ani nepocítila. Zítra ráno odlétám do Varšavy na obdobnou akci, jako je tady, a pak tam mám ještě vystoupení. Vlastně poprvé za svoji kariéru jsem teď nebyla dva týdny doma, takže zítra už se mnou jedou rodiče, protože se jim stýská.
tvůj současný kluk s tebou jezdí na vystoupení?
Ne, on je z mé bývalé skupiny, takže se také moc nevidíme. Ona celá moje kapela chtěla jít svým směrem, takže už před rokem odešli a teď mají skupinu Embassy. Já je strašně podporuji a myslím si, že si to zaslouží, a nejen proto, že tam hraje můj kluk.
Jak často se tedy vídáte?
Vídáme se málo, ale zvládáme to. Já jsem mu koupila k narozeninám pětadvacet lístků do kina, takže tam teď chodíme často.

Kdy a jak jste se dali dohromady?
Oficiálně jsme spolu asi rok. My jsme k sobě měli blízko nejdříve hudebně, pak jsme si samozřejmě začali i povídat a zjistili jsme, že máme na věci stejné názory, stejné priority a životní cíle, a pak se to přátelství přerodilo v lásku.
Nemají rodiče nic proti tvému vztahu?
Kdyby to rodiče neakceptovali, tak bych do toho nešla. Pro mě je fakt důležité, aby byli spokojeni s mým partnerem. Kdyby to nechtěli, tak by mě za přítelem asi ani nepustili.
Takže je posloucháš ve všem?
Já je docela poslouchám, jsem taková slušná. Určitě bych se proti nim nepostavila. Rodiče přítele respektují, ale samozřejmě, že mě vždycky musí v jedenáct doprovodit na hotel, kde už čeká tatínek.
Takže žádné společné spaní?
No to vůbec. Vždycky mě musí vrátit na pokoj. Ale s tátou si zajdou třeba i na oběd, mají dobrý vztah.
Jsi vzorem pro hodně mladých dívek a před časem jsi prohlašovala, že jsi stále panna. Co bys jim vzkázala teď?
Úplně to samé. Myslím, že sedmnáct je dobrý věk na první lásku. Marcus je můj první kluk, já jsem s ním šťastná a myslím, že to není ani zbytečně brzo, mám pocit, že láska patří ke správným věcem. A já nejsem potvora, která by dělala špatné věci.
A v kolika letech by měly podle tebe dívky začít se sexuálním životem?
Myslím, že je to na tom, jak to ta holka cítí. Já osobně, když už jsem takhle brzo poznala ten dospělý svět, si chci nechat ještě něco z dětství. Ale je mi divné, že ve třinácti některé holky píšou do těch barevných časopisů, že už chtějí spát se svými kluky a máma jim nedovolí antikoncepci. Já se na to dívám a nemůžu tomu uvěřit, je to strašné. A já se sama ještě pořád cítím jako dítě. Jasně, že jsem se už se svým přítelem líbala, držíme se za ruku, ale že bych nějak zásadně chtěla měnit život v tomhle směru, tak to ne. Raději si s ním zajdu na večeři nebo do kina.
Tvoje image je už ale o moc víc sexy než dřív…
Je to o tom, jak se zrovna cítím. Dneska jsem chtěla mít uvolněné věci, ale zjistila jsem, že mám špinavé rifle. Takže jsem šla do šatů, ale jinak si myslím, že jsem stále taková ta bezpodpatková holka. Teď jsem zrovna nafotila kalendář s panem Weiglem a tam jsou fotky, kde ukazuji přesně to, co chci.
Co tě v nejbližší době pracovně čeká?
Natáčení polské desky a do konce roku anglické. A mám výborný projekt. Osmadvacátého října mám na České televizi živý koncert pro Linku bezpečí, kde budou hosté jako Pavel Šporcl nebo Čechomor.
Dříve ses hodně stýkala s Lucií Bílou. Ta nepřijde?
Lucka mi na začátku strašně pomohla, ale teď už jsme v kontaktu méně, nevodíme se za ručičku jako máma s dcerou. Byla to exkluzivní spolupráce a už se to asi nebude opakovat. Bylo to kouzelné právě tím, že to bylo exkluzivní.

Prý máš dost odmítavý vztah k drogám, alkoholu a cigaretám. Vážně sis ještě nedala ani panáka?
Je to tak, že když mi rodiče na Silvestra řeknou, abych se napila šampaňského, tak i když mi je sedmnáct, ráda se napiju. Ale že bych chodila na diskotéky, chlastala tam litry vodky a strašně sváděla kluky, to ne. A když jdu s přítelem na večeři, tak si klidně dám džus místo vína. A kouření mi smrdí. A drogy, to už vůbec ne.
Nedávno vyšly v jednom deníku fotky z tvého výletu v Chorvatsku, kde jsi někomu olizovala nohu a měla jsi tam i pít…
To, co se stalo v Chorvatsku, jsem vůbec nepochopila. Byl to školní výlet, kde byli i učitelé. Hráli jsme hru, ve které jsem měla představovat patolízala. Tak jsem dělala, že kamarádce jako lížu paty, a nějaká moje "dobrá" kamarádka to poslala do novin s tím, že jsem tam prováděla sexuální orgie. A to, že měl kamarád na stole vodku, byla pravda, ale jemu je devatenáct let a já ji nepila.
Jak vnímáš takové články, které o tobě vyjdou?
Mně je jedno, co se píše, protože si stejně všichni myslí, že jsem měla padesát kluků a chlastám a jsem pohlcená šoubyznysem. Snažím se držet toho, co je ve mně, a když se něco takového stane, tak mě to nerozhodí, ale spíš zamrzí z principu, že je někdo z kamarádů schopen něco takového udělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snooks | Web | 21. září 2010 v 20:28 | Reagovat

Ewa je skvělá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Moje další blogy:Tady,Tady